ITLook Sp. z o.o.
Home » O firmie
Chcesz wiedzieć więcej?

Witamy na stronach ITLook Sp. z.o.o. Jesteśmy spółką tworzącą innowacyjny system r24h.pl obsługuje automatyczne rezerwacje obiektów sportowych i usług trenerskich.

r24h.pl to narzędzie dla zarządzających obiektami sportowymi i trenerów, spore ułatwienie dla klientów tych obiektów, a także miejsce prezentacji najważniejszych informacji i ogłoszeń związanych z funkcjonowaniem obiektów sportowych. Czynne 24h na dobę i przez cały rok…

Zapraszamy do współpracy!

Czy wiesz, że…
Już teraz integracja z systemem r24h.pl możliwa jest na poziomie API, dzięki czemu w prosty sposób zintegrujesz swój system zarządzania klubem z naszym systemem rezerwacji!

Więcej na temat API znajdziesz tutaj...
Klienci o r24h.pl
(...)Jestem nieustannie „pod telefonem” – zdarza się, że klienci są w stanie zadzwonić w sobotę po 22:00 z zapytaniem o dostępność kortów. W celu maksymalnego wykorzystania kortów organizuję często turnieje ale wymaga to dużego wysiłku gdyż konieczne jest zmobilizowanie do tego kilku graczy w tym samym terminie. Część tych obowiązków staram się przekładać na pracowników ale nie zawsze przynosi to oczekiwane efekty. Nie wiem jakby to wszystko wyglądało gdybym musiał zarządzać kilkunastoma kortami, nie wiem jak mój biznes będzie wyglądał za kilkanaście lat ale wolę pomyśleć o przyszłości i dlatego już teraz postanowiłem zaangażować się w projekt r24h.pl.

Tomasz Puchalski, SzkołaTP, Gniezno
HELPDESK
Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy platformę wsparcia.

System znajduje się pod adresem helpdesk.itlook.pl
Czy wiesz, że…
Integracja z systemem r24h.pl możliwa jest na poziomie API.